F S T L O G I S T I C S
Tarihsel Gelişim

KISA SÜREDE BÜYÜK İŞLERE İMZA ATTIK

Lojistik sektöründe başlamış olduğumuz karayolu taşımacılık faaliyetlerimize, bugün hava ve denizyolu taşımacılığının yanı sıra depolama hizmetlerimizi de eklemenin gururunu yaşıyoruz.

FST Lojistik, uluslararası taşımacılıkta L2, TİO belgeleri ile, öz mal ve kiralık 50 adet tır, 60 adet minivan ile müşterilerine güven odaklı hizmetlerine devam ediyor. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hava ve denizyolu taşımacılığının yanı sıra depolama hizmetlerimiz içinde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

fst-lojistik-icon

FST LOJİSTİK

Lojistik Çözüm Ortağınız
fst-lojistik-uluslararası-taşımacılık-komple-parsiyel
minivan-express-taşımacılık-komple-ve-parsiyel-
BİZİM

YOLCULUĞUMUZ

BİZİM

fst-lojistik-minivan-ekspres-taşıma-tarihçe
2020 Yılında Yola Çıktık

2020 Yılında Lojistik Sektörüne İlk Adımımızı Attık

Şirketimiz, 15 yıllık sektörel tecrübesini şirketleştirerek FST Lojistik adı altında kurarak, lojistik sektöründeki yerini almış oldu.

fst-lojistik-minivan-ekspres-taşıma-tarihçe-2
2020 Yılı 2.Çeyreği

Araç Sayımızı Kısa Zamanda 8 Adet Yaptık

2020 yılı ikinci çeyreğine geldiğimizde, müşterilerimize vermiş olduğumuz güven, hızlı, zamanında ve hasarsız teslimatlarımız ile şirketimiz araç sayısını 8 adet çıkartarak müşterilerinin taleplerini karşılamaya çalışmıştır.

c2-ve-tio-belgesini-aldık-fst-lojistik-
Yeni Bir Başlangıç

C2 VE TİO Belgelerimiz Aldık

2021 Yılına geldiğimizde lojistik sektörüne 8 adet tır alarak, yapmış olduğumuz yatırımlar neticesinde C2 ve TİO Belgelerimizi alarak şirket olarak yeni bir başlangıç yaptık.

mercedes-tırlarımızı-teslim-aldık
Mercedes İle İşbirliği

Filomuzdaki Araçlarımıza Yenisi Ekledik.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda filomuzun daha genç, daha dinamik ve EURO6 standartlarına uygun olması adına Mercedes ile işbirliğimiz neticesinde 2 adet Mercedes Actros aracımızı teslim aldık.

Denizyolunda da Varız.

Denizyolu Taşımacılığına İlk Adım

Şirketimiz her geçen gün kendini yenilerek, günü koşullarına ve lojistik sektörüne, gelen taleplere yönelik adımlarınız hızla atmaya devam ediyor. Bu çerçeve de denizyolu taşımacılığında da müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

havayolu-taşımacılığı-fst-lojistik
Havayolu Kargo Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı Hizmetimiz

Şirketimiz her geçen gün kendini yenilerek, günü koşullarına ve lojistik sektörüne, gelen taleplere yönelik adımlarınız hızla atmaya devam ediyor. Bu çerçeve de havayolu kargo taşımacılığında da müşterilerimize hizmet vermeye başladık.