F S T L O G I S T I C S

Havayolu Taşımacılığı; Şehirlerarası ve uluslararası transfer ihtiyaçlarınızda tercih edebileceğiniz çeşitli ulaştırma yöntemlerinden birisi de havayolu yük taşımacılığıdır.

Havayolu taşımacılığı, günümüzde gelişen teknolojik olanaklar sayesinde transfer yöntemleri arasında en hızlı ve pratik alternatiflerden birisidir. Büyük hacimli havayolu eşya taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde, uluslararası ticaret ağında yerinizi alırken yüklerinizi FST Lojistik güvencesiyle taşıyabilirsiniz.

havayolu-taşımacılığı-air cargo

Lojistik havayolu taşımacılığı nedir?

Bu soru ele alındığında, bu özel transfer hizmetinin havayolu ulaşım araçlarıyla lojistik hizmetlerinin gerçekleştirilmesi anlamına geldiği söylenebilir. FST Lojistik’in yüksek kalite, hız ve güvenilirlik standartlarıyla sunduğu lojistik havayolu taşımacılığı ise dünyanın birçok noktasına aynı gün içerisinde ürün transferinin gerçekleştirilmesi anlamına geliyor.
FST Lojistik alanında uzman kadrosu, yaygın acente ağı ve uzun yıllar boyunca kazanmış olduğu konsolidasyon tecrübesiyle müşterilerinin uzun mesafelere, kısa süre içerisinde ulaştırması gereken büyük ve küçük tüm transfer materyallerini ideal şekilde varış noktalarına götürmektedir.​

Havayolu taşımacılığı hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

FST Lojistik olarak, kurumsal müşterilerimize sunduğumuz havayolu taşımacılığı hizmetlerimizde çeşitlendirmeyi önemsiyoruz. Bu nedenle küçük boyutlu kargolardan başlayarak, büyük bazda charter uçak yüklemeleri de dahil olmak üzere tüm havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verebiliyoruz.

Çalışma alanınız ne olursa olsun, hızlı ve ekonomik transfer ihtiyaçlarınız konusunda tüm transfer seçeneklerimizde olduğu gibi uluslararası havayolu lojistiği alanında da düşük maliyet avantajı sağlamaya odaklanıyoruz. Butik hizmet sistemimizi kurarken gösterdiğimiz hassasiyet paralelinde, müşterilerimize kolay ve ulaşılabilir hizmet sağlama amacıyla kapsamlı bir network ağı ve güçlü uluslararası anlaşmalarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Açık bir ifadeyle FST Lojistik olarak imzamızı, başarılı olduğumuz her segmentin altına güvenle atıyor; müşterilerimizin beklentilerini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefemizle karşılamaya odaklanıyoruz.

havayolu-taşımacılığı-charter multimodal taşımacılık

Havayolu Çözüm Ortağınız…

Ürünlerinizi dünya çapında uzak mesafelere ulaştırmak istediğinizde, evrak teslimi konusunda zaman kısıtınız bulunduğunda ve dağıtım noktası yönetiminde desteğe ihtiyacınız olduğunda FST Lojistik, çözüm ortağınız olacaktır.
Havayolu taşımacılığı departmanımızda, müşterilerimize sunduğumuz butik hizmetleri her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyor olmanın haklı gururuyla;
sürekli gelişim prensibimizle bu hizmetleri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi düşünerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede de uzun vadeli çalışma planlarımızı müşterilerimizin geri bildirimleri ve kendi analizlerimizle oluştururken, uluslararası havayolu taşımacılığı alanında en gelişmiş olanakları sunmaya dikkat ediyoruz.
 
havayolu-kargo-taşımacılığı

İhtiyaçlarınıza Yönelik Çözümler 

Havayolları ve acentelerimizle ithalat/ihracat havayolları taşımaları için yaptığımız özel anlaşmalar ve uzun yıllardır uzmanlaştığımız konsolidasyon tecrübemiz vesilesi ile müşterilerimize ekstra maliyet avantajları sağlamakta, kuruluş günümüzden beri ana hedefimiz olan koşulsuz müşteri memnuniyet, hızlı evrak teslimatı ve müşterilerimizin lojistik süreçlerinde hem zamandan hem de ardiye gibi masraflardan tasarruf etmeleri için var gücümüzle çalışmaktayız.
İhtiyaçlara yönelik çözümler üreterek, müşterilerimizin konsantrasyonlarının üretim, pazarlama, satış gibi kendi faaliyet alanlarında kalmasına yardımcı olmak ve lojistik yükünü üzerlerinden alarak çözüm ortakları olarak faaliyet göstermek öncelikli hizmet anlayışımızdır.

Havayolu taşımacılığı avantajları ile ele alınacak olursa bazı faydaları şu şekilde sıralayabiliriz:

DAHA HIZLI TAŞIMA SÜRESİ

Alternatif transfer yöntemlerine kıyasla daha kısa olması.

Operasyonel Mükemmellik

Alternatiflerin fazla olması nedeniyle daha esnek olması ve sürecin daha kapsamlı bir şekilde planlanabilmesi.

Transfer ve elleçleme

Süreçlerinde maksimum güvenlik standartları.

Darbe, sarsıntı ve titreşim

Hassas olan materyallerin güvenli bir şekilde transferinin gerçekleştirilebilmesi, güvenli ve hasarsız teslimatı.

Havayolu Taşımacılığı

Güvenli Rota

Havayolu taşımacılığı yapan firmalar arasında biz, FST Lojistik olarak, havayolu taşımacılığının sizlere sağlayabileceği tüm avantajları etkili bir şekilde tarafınıza sunmayı hedefliyoruz. Operasyon ekibimiz, transferi gerçekleştirilecek olan ürünün ya da eşyanın teslim alındığı noktadan, teslim edileceği noktaya kadar olan sürecini;
En kısa sürede, en düşük maliyetle ve en güvenli rota ile şekillendirerek size ihtiyacınız olan bilgiyi sağlar; teslimatın tamamlandığı ana kadar da talep ettiğiniz verilerin anlık olarak tarafınıza aktarılması için takipte kalır.
img

Uluslararası kapsamlı operasyonel yönetim gücüne sahip bir entegre lojistik firması olarak,

FST Lojistik’in lojistik alanında odak çalışma sistemleri de bulunmaktadır. Bölgesel havayolu taşımacılığı ağını başarılı bir şekilde kurmuş olan firmamız, nispeten daha küçük sayılabilecek havayolu taşımacılığı araçlarını büyük ve küçük şehirler arasında gerçekleştirilecek olan transferlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Gün içerisinde hızlı bir şekilde personelinize ya da müşterinize teslim edilmesi gereken küçük kargolarınızı kapıdan teslim alıyor, teslimatını da kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Uluslararası kapsamlı operasyonel yönetim gücüne sahip bir entegre lojistik firması olarak, müşterilerimize özel olarak atadığımız müşteri temsilcilerimizle key account yönetimi sağlıyoruz. Key account yönetim departmanımızla, müşteri odaklı olarak operasyonel süreç yönetimi, sistem entegrasyonu ve raporlama hizmeti sağlıyoruz. Sonuç olarak minimumdan maksimuma tüm ithalat ve ihracat transferlerinde müşterilerimize arzu ettikleri güveni sağlamak üzere çalışıyoruz.

FST LOJİSTİK

Taşımacılık ve Lojistik Çözüm Ortağınız Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Yükünüz Mü Var?

Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Mikro İhracat Talepleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin.

img

Adresimiz

Karaçalı Mah. Bolu Cad. No:/C Kaynaşlı / DÜZCE

İLETİŞİM FORMU

BİZE YAZIN
  Şiret Sunum - PDF

  Şirketimiz Hakkında Detaylı Bilgileri Bulabileceğiniz Şirket Sunum Dosyamıza Göz Atın

  SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  Merkez Ofis

  İstanbul Ofis