F S T L O G I S T I C S
Hizmetlerimiz; FST Lojistik müşterilerine Türkiye-Avrupa, Asya ve Amerika ülkeleri arasında Karayolu, Denizyolu, Havayolu ve Minivan Express Taşımacılık hizmetleri vermektedir. Ayrıca Yurtiçi Taşımacılık hizmeti de vermekte olan şirketimiz, müşterilerine depolama ve gümrükleme hizmetleri de vermektedir.
ÇÖZÜMLER

HİZMETLERİMİZ

ÇÖZÜMLER

NEDEN FST?

Bizi Seçmeniz İçin Nedenlerimizden Bir Kaçı

NEDEN FST?

REKABETÇİ FİYATLAR

Koşulsuz müşteri memnuniyeti her zaman göz önünde tutan FST Lojistik, müşterilerinin yüklerine en rekabetçi fiyat politikası ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

ZAMANINDA TESLİMAT

Gelişen dünya koşulları içinde zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Gönderilerizi istenilen zamanda söz verdiğimiz gibi istenilen adrese teslim ediyoruz.

DÜZENLİ BİLGİ AKIŞI

Tüm araçlarımızdaki takip sistemi ve operasyonel tecrübemiz ile yüklerinizin teslimat sürecine kadar sizleri eksiksiz düzenli bir şekilde bilgilendiyoruz.

%99 HASARSIZLIK

Gönderilerinizi sizden teslim aldığımız andan, teslim ettiğimiz sürece kadar geçen sürede gerekli tüm önlemleri alıyor, %99 hasarsız teslimat garantisi veriyoruz.

ESNEK VE YARATICI

Karşımıza çıkan problemleri çözerken inisiyatif alır, sonuca en kolay yoldan gitmeye çalışırız. Bu şekilde müşterilerimize daha hızlı geri dönüş sağlarız.

SİZİN İÇİN BURDAYIZ

DEĞERLİ TALEPLERİNİZ İÇİN BİZİMLE ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN

icon
30,125 +
Teslim Edilen Palet
icon
23,786 +
Yıllık KM
icon
90,986 +
Taşıdığımız Yük / TON
icon
15,980 +
Memnun Müşteriler

Hata: İletişim formu bulunamadı.

img

Hata: İletişim formu bulunamadı.

img