F S T L O G I S T I C S

Hakkımızda

fst-lojistik-kara-hava-denizyolu-taşımacılığı-hakkimizda

15

Yıllık Deneyim
Hakkımızda

KARA, HAVA VE DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

FST Lojistik olarak, uluslararası denizyolu, havayolu ve karayolu ana hizmetlerinin yanı sıra entegre lojistik hizmetlerini de kapsayan tedarik zinciri fonksiyonlarının tamamında hizmet sunmaktayız.

FST Lojistik,  lojistik sektöründeki ilke adımlarını Minivan Taşımacılık hizmeti ile  hizmet vermeye başlayarak atmış olup, geçen süre zarfında sürekli iş geliştirme ve araç yatırımları ile bugün 50 Çekici ve Dorse, 60 Adet Minivan (Speedy Van) araçlarımız ile  müşterilerimize butik uluslararası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.  FST Lojistik, sektörel tecrübenin vermiş olduğu bu deneyimi müşterilerinin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir. Karayolu taşımacılık hizmetimize ile birlikte, Havayolu ve Denizyolu taşımacılığı alanlarını da hizmet ağımıza eklemiş olmanın gururunu yaşıyoruz. 

KURUMSAL

VİZYON & MİSYON

KURUMSAL

MİSYONUMUZ

FST Lojistik olarak; Koşulsuz müşteri memnuniyeti için sürekli süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç, dinamik ve güvenilir markasıyız.

VİZYONUMUZ

FST Lojistik olarak; Uluslararası taşımacılık ve lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sürekli kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün ve güvenilir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz.

FST LOJİSTİK - LOJİSTİK ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

Özellikler

İŞİNİZİ BİZİMLE BÜYÜTÜN.

On beşinci yılımızı geride bıraktığımız lojistik ve tedarik zinciri sektörünün lider firmalarından birisi olmanın bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmekteyiz.

Lojistik genellikle karmaşık bir operasyonun ayrıntılı organizasyonu ve uygulanmasıdır. Genel ticari anlamda lojistik, müşterilerin veya kurumların gereksinimlerini karşılamak için çıkış noktası ile tüketim noktası arasındaki akışın yönetimidir.

Bu ayrıntılı lojistik operasyonunu FST Lojistik olarak profesyonel kadro ile Türkiye-Avrupa ülkeleri arasında öz mal ve kiralık araç altyapımız ile başarılı bir şekilde bugüne kadar getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

fst-lojistik-icon

FST Lojistik

Yönetim Kurulu
çözüm-ortağı-yazı
tır-taşımacılığı-komple-ve-parsiyel-fst-lojistik
minivan-express-taşımacılığı-komple-ve-parsiyel-fst-lojistik
HABER

ŞİRKET HABERLERİ

HABER

mikro-ihracat-nedir
Mikro İhracat Nedir?

Mikro İhracat Nedir? İnternetten ürün ve hizmet satışı yapmak isteyen işletmelerin bir kısmı genellikle e-ticaret siteleri üzerinden yurtiçinde satış

Kurumlar

Üyeliklerimiz

Kurumlar

und-uluslararası-nakliyeciler-derneği
türkiye-ihracatcılar-meclisi
hib-hizmet-ihracatcıları-birliği
TOBB-Türkiye-Odalar-ve-Borsalar-Birliği
iru-logo
ulaştırma-bakanlığı