F S T L O G I S T I C S
Önceliğimiz Sizsiniz.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Beklenti ve Gereksinimlerinizi Karşılıyoruz.

5/5

FST Lojistik koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiştir. Siz değerli müşterilerimize, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına, sizlerden gelen her türlü bildirimi kayıt altına alıyor ve inceliyoruz.

Değerli müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimlerini karşılamak, değerli müşterilerimizden, iş ortaklarımızdan ve şirket içi ekip arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler ile kendimizi geliştiriyoruz.

 

SİZE BİR TELEFON UZAKLIĞINDAYIZ

0380 544 8281

Uzman müşteri hizmetleri yetkililerimize 0380 544 82 81  numaralı hattan ulaşabilir, Müşteri Temsilci Hattı ayrıcalığıyla aldığınız lojistik hizmetler ile ilgili tüm beklenti, teşekkür, öneri ve şikayetlerinizi anında iletebilirsiniz.

 

E-Posta

Müşteri İlişkileri departmanımıza musteridestek@fstlojistik.com adresinden e-posta aracılığı ile ulaşabilirsiniz. E-posta ile bize ulaşan bildiriminiz ile ilgili kayıt açılmakta, açılan kayda ilişkin tarafınıza da otomatik bir bilgilendirme yapılmaktadır. Sizlerden gelen ve kayıt altına alınan tüm başvurular değerlendirilip en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

İletişimde Kalın

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İstek, görüş ve önerilerinizi dinliyoruz.

İletişim Formu

Mesaj Gönder
    Contact

    Get In Touch From Here.

    Merkez Ofis

    İstanbul Ofis